Sektöre 12 yıl önce bir Mühendislik firmasında stajyer olarak başladım, staj bittikten sonra Bir bankanın servis büro projesinde (2004 yılının en büyük doküman entegre projesi ) bölge bazında proje sorumlusu olarak çalıştım. İlk olarak , İstanbul Anadolu yakası daha sonra Bursa bölge ve Balıkesir bölge sorumlusu olarak devam ettim, bu geçen sürelerde sektörün eğlenceli ve bir o kadar vazgeçilmez olduğunu anlamaya başladım. 2006 yılında Tekstil Sektörün önde gelen firmalarından birinde Bilgi İşlem Sorumlusu olarak çalışmaya başladım. Yaklaşık 2,5 sene süre zarfında 3 fabrika 17 mağaza İle uğraşmak her geçen gün beni daha fazla içine çekmeye başladı. Sektörün önde gelen sağlık kuruluşlarından Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe hastane kompleksinde açılışından bir süre önce başlayarak yaklaşık 3 sene Network & Sistem Yöneticisi olarak çalıştım, yeni kurulumlar entegratör sistemler çok keyif vericiydi. Buradaki görevimden sonra yine bu büyüklükte bir sistem ve daha fazla gelişim sağlayabilmek adına sistemin önde gelen entegratör firmalarından birinde Sistem Destek Mühendisi olarak çalışmaya başladım, Bt altyapısı büyük onlarca firma ile çalıştım. Bir çok kamu kurumunda ve özel sektörde projeleri gerçekleştirdim/yönettim. Bu yoğunluğa eş zamanlı olarak bir çok konuda sertifikasyon sürecini tamamladım.
Türkiye’nin ve dünyanın ayakkabı boya sektörünün öncü kuruluşlarından birinde 2011 yılından itibaren IT Manager olarak çalıştım. 2011 yılının sonrasın firma Bugün itibariyle tüm sistemi sanalda ve disaster recovery planları olan Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi haline gelmiştir. TQ belgesini alarak Türkiye’nin en büyük 75 şirketinden birisi olmuştur.

2013 yılının başında kurduğum Bilişim Danışmanlık firmasıyla aktif çalışma hayatını bırakarak şu an sektörün önde gelen firmalarına DANIŞMANLIK yapmaktayız.

mbrteknoloji.com.tr

Sahip olduğum sertifikalar ;
MCT –  Microsoft Certified Trainer
MCTS: Windows Server 2008 Active Directory: Configuration
MCTS: Windows Server 2008 Network Infrastructure
MCTS: Windows Server 2008 Applications Infrastructure
MCTS: Microsoft Exchange Server 2007: Configuration
MCTS: Microsoft Windows Vista: Configuration
MCITP: Server Administrator
MCITP: Enterprise Administrator
MCITP: Enterprise Messaging Administrator
MCITP: Enterprise Support Technician
MCDST : Microsoft Certified Desktop Support Technician
MCDBA : Microsoft Certified Database Administrator
MCSE+S+M : Microsoft Certified Systems Engineer – Security – Messaging
MCSA+S+M : Microsoft Certified Systems Administrator – Security – Messaging
CCNA : Cisco Certified Network Associate